Vyhledávání zboží:
CHOVATELSKÉ POTŘEBY
Jméno: registrace  

Heslo: ztracené heslo 
              


- Jak objednat?
- Obchodní podmínky
- Nákupní košík

24tlapek.cz : Krmiva a granule

Výrobce: ACANA :BIOMILL :ARDEN GRANGE :PURINA PROPLAN :HILL´S :ROYAL CANIN :NUTRAM :CALIBRA :K-9 :TRAINER :BOGENA :EAGLE PACK :ALMO NATURE :TRAINER NATURAL :BRIT CARE :SUŠENÉ MASO :PROFILUM :ACANA PROVINCIAL :APPLAWS :CHICOPEE :CLINIVET :


ACANA

ACANA obsahuje koncentrované množství masa - mezi 40% - 60% , protože psi a kočky ACANAnejlépe prospívají, když jsou krmeni jako masožravci. Všechny masné suroviny - ať to je kuřecí, novozélandské jehněčí bez obsahu cizích hormonu, nebo divoce žijící lososi - jsou podrobeny vládní inspekci a mají osvědčení "vhodné pro výrobu potravin pro lidi". Tyto skvělé suroviny jsou zárukou bezpečnosti, výtečné chuti, optimální stravitelnosti a skvělé nutriční hodnoty. Neobsahuje průmyslová barviva, arómata, konzervační látky, nebo tendenční suroviny jako např. borůvky, nebo hrách - tyto suroviny vyžadují spíše lidé, než domácí mazlíčci. Protože psi a kočky těžce tráví rostlinné proteiny nebo krmivo s vysokým obsahem škrobu, žádné krmivo ACANA neobsahuje pšenici nebo lepek.

ACANA PROVINCIAL

Stejně jako celá řada Acana je i ACANA PROVINCIAL vyráběna firmou Champion Petfoods, která sídlí v srdci alberstkých prérií. Tato země je proslulá svou rozmanitou a vysoce kvalitní potravou, chovem na úrodných farmách, lovem v čistých vodách severských jezer. Řada ACANA PROVINCIAL  je díky své vysoké kvalitě univerzálně vhodná pro všechny psy, všech plemen i věku, případně i jako hypoalergenní dieta. Krmivo přímo navazuje na tradici místního zemědělství. Obsahuje místní suroviny, maso z volně chovaných kuřat, jehňat z farem, síhy a candáty z jezer a tichomořské lososy. Suroviny se zpracovávají zásadně čerstvé, nemražené a bez konzervačních látek. Krmivo neobsahuje obiloviny, ty jsou nahrazeny výběrem místního ovoce, zeleniny, mořské zeleniny a bylin.

ALMO NATURE

Almo Nature jsou vysoce kvalitní superprémiová holistická krmiva, která zahrnují jak sortiment suchého krmiva, tak masových konzerv. Maso používané na výrobu krmiv pochází výhradně s bio chovů zvířat, která nejsou chována v klecích. Krmivo obsahuje výhradně přírodní ingredience, které mají vysokou nutriční hodnotu, jsou dobře stravitelné a vynikají chutností. Nejsou přidávána žádná additiva, výroba je pod neustálým dohledem. Složky v krmivu jsou hypoalergenní. Vybírejte konkrétní krmivo podle velikosti a věku Vašeho psa. Kategorie SMALL - do 10kg v dospělosti, MEDIUM - od 10-25kg v dospělosti, LARGE - nad 25kg v dospělosti.

APPLAWS
Vysoce kvalitní přírodní krmivo pro psy a kočky. Je vyvinuto s veterináři, respektuje přirozenou potravu zvířat. Má vysoký obsah masa a neobsahuje žádné obiloviny. Bez chemických látek, konzervantů, barviv a dochucovadel. Díky vysokému obsahu kvalitního masa postačují zvířatům menší krmné dávky.
ARDEN GRANGE

ARDEN GRANGE je britské superprémiové hypoalergenní krmivo. Krmiva jsou snadno stravitelná a extrémně chutná, založená na kombinaci kuřecího masa a masa z lososů, a z prémiových jednodruhových masových mouček (kuřecí, jehněčí, a z treskovitých ryb). Suroviny jsou v potravinářské kvalitě. Krmiva jsou obohacena o vitamíny, minerály, omega 3 a 6 kyseliny, prebiotika, extrakty z bylin a ovoce, L-karnitin, Glukosamin, Chondroitin, dle dané receptury a formule pro cílovou skupinu. Krmivo neobsahuje sůl ani cukr.

BIOMILL

Švýcarská firma BiOMill dokonale splňuje přísné požadavky na kvalitu použitých surovin i výsledného produktu - špičkového krmiva pro psy a kočky. Za biomill logopříkladnou kvalitu byl v roce 1994 společnosti BIOMILL udělen certifikát ISO 9001 ( certifikát systému řízení jakosti ) a v roce 1997 jsme získali také ISO 14001 ( garance ochrany životního prostředí ). Zdravotní a hygienická nezávadnost jednotlivých produktů je zaručena systémem kontroly kritických bodů :HACCP-BRC. Obiloviny, používané při výrobě, nepochází z geneticky modifikovaných kultur : GMO free.Suroviny živočišného původu obsažené v krmivech BIOMILL splňují nároky požadované pro výrobu potravin.Veškeré komponenty používané při výrobě krmiv i krmných doplňků jsou pod stálým veterinárním dozorem.

BOGENA

Polosuché kompletní krmivo pro pejsky, které mají problémy s nechutenstvím nebo s kousáním granulek. Výrobcem je  firma Baephar B.V. Holandsko.

BRIT CARE
BRIT CARE je superprémiové krmivo vyrobené v česku. Základme krmiv jsou výhradně hypoalergenní suroviny (jehněčí maso a rýže, losos a brambory).  Výběr surovin v krmivu zajišťuje vysokou snášenlivost a zamezuje výskytu alergických reakcí a potravních intolerancí. Neobsahuje soju. Krmivo není testováno na laboratorních zvířatech. Pro výrobu jsou použity čerstvé suroviny z České republiky a EU. Jehněčí pochází z farem na Novém Zélandu. Nejsou použity žádné syntetické náhražky.
CALIBRA

Použitíé suroviny a jejich poměrné zastoupení v jednotlivých recepturách byly pečlivě vybírány a dlouhodobě testovány zkušenými odborníky z řad veterinárních lékařů, aby co nejvíce vyhovovaly potřebám a nárokům Vašich psů. Kvalita každé suroviny je neustále kontrolována podle přísných kritérií. Při vývoji Calibry se do receptury záměrně nezařadilo pět statisticky nejčastějších potravních alergenů, čím je zajištěno preventivní působení proti vzniku hypersensitivních reakcí na potravní složky.

CHICOPEE

Kanadské granulované krmivo prémiové kvality za dostupnou cenu.

CLINIVET
EAGLE PACK

Výrobcem je firma Eagle Products, Inc. která se začala zabývat výrobou krmiv, založených na jiné bázi než sojové v roce 1970.  Eagle Products byla  první společností, která se zasloužila o rozvoj kompletní řady extrudovaných komerčních krmiv pro psy a kočky vysokými kalorickými hodnotami a absencí soji. Použitím pouze nejlepších surovin a komponentů společně se správnými hodnotami vitamínů a minerálů životně důležitých pro růst a údržbu zdravé kondice bylo dosáhnuto specifických charakteristik krmiva. Krédem firmy je, že velice podstatný je zdroj ze kterého pochází bílkovina v krmivu nejen její množství. V krmivech Eagle Pack je to především maso (kuřecí, ryby a masová moučka,) a vejce. Další základní surovinou je mouka z kukuřičných klíčků, což je velice lehce stravitelný komponent, který zastává funkci přirozeného kondicioneru kůže a srsti. Dále receptury obsahují rýži, skvělý zdroj vlákniny, takéž lehce stravitelnou

HILL´S


Klinické diety řady Hill´s™ Prescription Diet™ mají již od roku 1948 důležité místo při uzdravovní nemocných zvířat a tuto pozici si udržují dodnes. Jsou vyvíjeny veterinárními specialisty, a jsou považovány za krmiva zabezpečující dlouhý a zdravý život. Mnoho veterinářů krmí svá vlastní zvířata právě těmito produkty. V současnosti Hill´s™ zaměstnává po celém světě více než 100 veterinárních lékařů. Objevením myšlenky léčení nemocí dietami, začal vývoj klinických diet, které udržují dobrý zdravotní stav Vašeho miláčka v každém věku. Výsledky výzkumu společnosti Hill´s™ v oblasti dietetiky jsou uznávány do takové míry, že jsou odborníci Hill´s™ zváni vyučovat na většinu veterinárních škol v Evropě, Severní Americe a Japonsku.

 

 

 

K-9

Kompletní suchá granulovaná krmiva s dietními účinky, vyrobená z kuřecího masa a drobů, stabilizovaného kuřecího tuku, obilného lepku, kukuřičné a pšeničné moučky, sušeného mléka. Hlavními vlastnostmi jsou: vysoký obsah energie, výživná hodnota, lehká stravitelnost vyplývající z použitých surovin. Krmiva jsou velmi chutná, protože jsou vyrobena převážně z masové kaše a jen částečně z mouček. Krmení je velmi jednoduché, příprava nezabírá čas, protože psi přijímají granule ochotně v suchém stavu.

 

NUTRAM

 

NUTRAM je řada kompletních kanadských krmiv. Jsou vyráběna ze surovin špičkové kvality, vhodných i pro lidskou spotřebu s použitím nejnovějších šetrných výrobních metod. Cílem je dosáhnout nejvyšší možné kvality, nejen z hlediska výživových vlastností, ale i chutnosti a obsahu biologicky aktivních látek, a z hlediska minimálního zatěžování trávicího traktu psa. Základem pro výrobu je čerstvá pasta z kuřecího masa a rýže. V řadě hypoalergenní je to rýže a jehněčí maso. Krmiva obsahují Yucca shidigera, léčivku která podporuje obranyschopnost organismu a také tlumí přirozený pach výkalů.

 

PROFILUM

 

PROFILUM™Suché krmivo Profilum™ je připraveno s využitím vědeckých poznatků a zkušeností veterinářů a odborníků na výživu z výzkumného centra WALTHAM®, které je vedoucí světovou autoritou ve výživě a péči o malá zvířata, a tudíž poskytuje řadu výrobků založenou na Speciálním Metabolickém Profilu (AMP – Advanced Metabolic Profile), který ideálně vyhovuje individuálním potřebám psů a koček. Protože obsahuje všechny živiny v požadovaném poměru, jeho konzumace může do značné míry přispět k jejich dlouhému a zdravému životu.

Celá řada výrobků krmiva Profilum™ byla připravena s ohledem na rozdílnou velikost, věk, životní styl a fyzickou kondici psů a koček. Proto tyto vysoce specializované formule zahrnují antioxidanty a složky pro zdravé klouby zvířat, tvar a velikost granulí podporují péči o zdraví zubů a celé dutiny ústní. Tyto elementy jsou nepostradatelné pro udržení dobrého fyzického stavu a omezení rizika často se vyskytujících zdravotních problémů. Není současně tajemstvím, že žádná strava či krmivo nepřináší účinky, pokud zvířatům nechutná. Díky surovinám té nejvyšší kvality, vysokému podílu živočišných bílkovin a specifické přípravě je krmivo Profilum™ mimořádně chutné.

PURINA PROPLAN

Firma s dlouholetou tradicí, která slouží všem majitelům a jejich mazlíčkům již po více než 75 let. Díky vědeckým poznatkům  v oblasti výživy a péče o naše zvířecí přátele přivedli na svět  více inovací  ve složení krmiv a jejich chutí než kterákoliv jiná společnost na světě. Už při prvním pohledu na zdravého psa nebo kočku jsou jasně patrné výhody krmení krmivy nejvyšší kvality. A právě takovou kvalitu nabízí Pro Plan. Jsme přesvědčeni, že kvalita krmiv pro zvířata závisí na kvalitě vstupních surovin. Proto jsou pro výrobu krmiv Pro Plan používány pouze suroviny nejvyšší kvality. Díky trvalé snaze o zachování kvality je Pro Plan špičkové krmivo, které je vyráběno z vysoce kvalitních surovin a je pečlivě formulováno tak, aby Vašemu čtyřnohému příteli pomohlo růst, dobře prospívat a udržovat zdravý imunitní systém.

ROYAL CANIN

Krédem firmy Royal Canin je více jak 30 let znalost a respektování opravdových nutričních požadavků a vyjímečných vlastností koček i psů. Odborné znalosti jsou posilovány vlastními vědeckými pozorováními, stejně tak jako zkušenostmi chovatelů a veterinárních odborníků na výživu, se kterými firma spolupracuje. Řady krmiv jsou sestaveny podle plemen, stáří a dalších specifik. Základní rozdělení dle velikosti plemene MINI - 1-10kg, MEDIUM 11-25kg, MAXI 26-44kg, GIANT 45kg a více. Více u konkrétních kategoriích a u jednotlivých krmiv. Stránky výrobce www.royalcanin.cz

 

SUŠENÉ MASO
TRAINER
TRAINER NATURAL

Superpremiová řada krmiv TRAINER NATURAL je kompletní sortiment funkčních krmiv , vytvořených k posílení specifických funkcí těla ( bio-modulace) skrze vysoce specializovanou výživu ,reagující na různé potřeby velikosti, veku, fyzické aktivity a fyziologické kondici.   

Koncept funkčního krmiva má původ v Japonsku 80. let minulého století, kdy zdravotní autority usilovaly o posílení zdraví a prodloužení průměrné délky života obyvatelstva. Byl tak představen koncept výživy specificky navržený k posílení zdraví , pohody a snížení rizika onemocnění , nezávisle na normálních nutričních účincích. Příkladem funkčních krmiv jsou krmiva s jistým obsahem přírodních minerálu, vitamínu,mastných kyselin, vlákniny nebo doplněna biologicky aktivními substancemi ( jako například aktivní ingredience rostlinného původu ), které mají blahodárné účinky. Kombinace zdravého životního stylu a vhodné diety, funkčních krmiv, mohou účinně přispět ke zdraví a pohodě vašeho psa. Existuje mnoho rozdílu mezi plemeny psu a z toho vyplývají velké morfologické,fyziologické a metabolické odlišnosti související s velikostí, věkem, fyzickou aktivitou a fyziologickou kondicí. Pro udržení Vašeho psa v kondici a předcházení mnoha nemocí, byly při sestavování řady Trainer Natural zkoumány a pečlivě vybrány funkční ingredience rostlinného původu s významnými vlastnostmi, pozitivně ovlivňující zdraví. Zdroje těchto ingrediencí, ovoce a zelenina, jim dávají jejich charakteristické barvy ( žlutou, Červenou nebo zelenou ). Žlutá: Malá plemena   Červená: Střední plemena  Zelená: Velká plemena

Pokračujte výběrem kliknutím na příslišného výrobce.
Krmiva a granule
nejaktuálnější zboží
- CLINIVET ADULT DOG SENIOR
15kg 1260 Kč ,

- CLINIVET DOG ADULT SENIOR
4kg 375 Kč ,

- CLINIVET DOG ADULT JUNIOR
15kg 1370 Kč ,

- CLINIVET DOG ADULT JUNIOR
4kg 410 Kč ,

- CLINIVET DOG PUPPY
15kg 1360 Kč ,

- CLINIVET DOG PUPPY
7,5kg 695 Kč ,

- CLINIVET DOG PUPPY
1,5kg 160 Kč ,

- CALIBRA MOBILITY
2kg 190 Kč , 12kg 990 Kč

- CALIBRA SALMON AND POTATO (losos a brambory)
2kg 225 Kč , 12kg 1250 Kč

- CALIBRA ADULT LARGE BREED LAMB AND RICE
3kg 285 Kč , 15kg 1350 Kč

- CALIBRA JUNIOR LARGE BREED LAMB AND RICE
3kg 294 Kč , 15kg 1390 Kč

- HILL´S CANINE SENSITIVE STOMACH
1kg 205 Kč , 3kg 575 Kč 12kg 1480 Kč
(c) 2006 24tlapek - všechna práva vyhrazena   chovatelské potřeby - krmiva pro psy - krmiva pro kočky   Webdesign ABweb.cz