Vyhledávání zboží:
CHOVATELSKÉ POTŘEBY
Jméno: registrace  

Heslo: ztracené heslo 
              


- Jak objednat?
- Obchodní podmínky
- Nákupní košík

24tlapek.cz : Konzervy

Výrobce: MASOVÉ KNEDLÍČKY (ostatní výrobci) :PURINA PROPLAN :PURINA :IAMS :VANIČKY (ostatní výrobci) :KAPSIČKY (ostatní výrobci) :ANIMONDA :SHINY CAT :ALMO NATURE :EAGLE PACK :JESENIČAN :BOZITA :BRIT CARE CAT :APPLAWS :


ALMO NATURE
ALMO NATURE jsou konzervy, které jsou vyráběny pouze z velice kvalitních surovin. Obsahují čisté maso bez jakýchkoliv chemických surovin jako jsou barviva, antioxidanty nebo konzervanty. Jsou označovány jako BIO product.
ANIMONDA

Animonda Brocconis, kapsičky Rafine Soupé, masové konzervy Carny.....

APPLAWS

Lahodné kapsičky z kvalitního masa. Obsah kapsičky můžete vidět díky průhledné tlapce na obalu. Masové konzervičky. Vše nejvyšší kvality pro náročné kočičky.

BOZITA
BRIT CARE CAT
Superprémiové kvalitní a chutné konzervičky ze 100% masa.
EAGLE PACK

Konzervy Eagle Pack jsou superprémihové konzervy s obsahem masa 90%.

IAMS
Lahodné kapsičky IAMS pro kočičky náročné na chutnost krmiva.
JESENIČAN

Jeseničan s.r.o. je český výrobce masových konzerv Grand. Tyto konzervy obsahují 90% masa. Neobsahují konzervační látky ani soju. Výroba krmiv je pod neustálým veterinárním dohledem.

KAPSIČKY (ostatní výrobci)

Krmení kapsička je vlastně menší konzerva pro kočky, obvykle se jedná o kousky ve šťávě (v různých příchutích). Najdete zde tyto výrobce LECHAT..

MASOVÉ KNEDLÍČKY (ostatní výrobci)
Konzervy typu masových knedlíčků ve štávě, různí výrobci.
PURINA

Lahůdkové paštičky Gourmet G, konzervy Felix.

PURINA PROPLAN

Řada krmiv Purina ProPlan Cat celkově chrání kočku tím, že podporuje zdravou kůži a srst, imunitní systém, trávení i vylučování. ProPlan poskytuje kočkám kompletní vyváženou stravu. Široký výběr krmiv je určen pro kočky různého věku i aktivity. Hlavní složkou krmiv je drůbeží, krůtí, kachní maso, nebo maso z lososa. Rýže je hlavním zdrojem uhlohydrátů. ProPlan klade velký důraz na chutnost krmiv.

SHINY CAT

Konzervy nejvyšší kvality, čisté maso v rosolu.

VANIČKY (ostatní výrobci)
Konzervy obvyklé gramáže 100g v plechových vaničkách, většinou se jedná o paštiky s kousky masa.
Pokračujte výběrem kliknutím na příslišného výrobce.(c) 2006 24tlapek - všechna práva vyhrazena   chovatelské potřeby - krmiva pro psy - krmiva pro kočky   Webdesign ABweb.cz