Vyhledávání zboží:
CHOVATELSKÉ POTŘEBY
Jméno: registrace  

Heslo: ztracené heslo 
              


- Jak objednat?
- Obchodní podmínky
- Nákupní košík

24tlapek.cz : Krmiva a granule

Výrobce: BIOMILL :ARDEN GRANGE :ROYAL CANIN :PURINA PROPLAN :K9 :NUTRAM :CHICOPEE :TRAINER FELINE :ACANA CAT PACIFICA :ACANA CAT GRASSLANDS :PURINA ONE :HILL´S :ANIMONDA :EUCANUBA :EAGLE PACK :ALMO NATURE :PROFILUM :ACANA CAT PRAIRIE FEAST :APPLAWS :BRIT CARE :FITMIN :CALIBRA :N&D Farmina :


ACANA CAT GRASSLANDS

ACANA GRASSLANDS doslova překypuje přírodními živočišnými surovinami (celých 65%!), včetně jehňat chovaných na farmách Severního ostrova Nového Zélandu u North Island, kachen z oblasti Aurora Ontario, čerstvých vajec z  místních farem a jezerních síhů a candátů lovených v hlubokých studených severských jezerech, které jsou dodávány DENNĚ ČERSTVÉ.

GRASSLANDS obsahuje hodně proteinů, málo sacharidů a žádné obiloviny. Lépe tak odpovídá přirozené kočičí stravě. Vyznačuje se celou škálou místního ovoce a zeleniny, včetně brusinek z oblasti British Columbia, které snižují pH moči. Organická mořská zelenina vstřebává toxiny ze střev a zlepšuje metabolismus. Vybrané byliny, včetně listů maliníku a květů měsíčku lékařského, vyživují a posilují trávicí ústrojí.

Čerstvý jezerní síh a severský candát jsou vynikajícím zdrojem nenasycených mastných kyselin omega-3 (EPA, DHA), které příznivě působí na imunitu, stav kůže a lesk srsti – vnější symboly zdraví a vitality vaší kočky.

ACANA CAT PACIFICA

Studené průzračné vody u kanadského severozápadního pobřeží jsou proslulé svou rozmanitostí ryb nejvyšší kvality včetně sleďů, platýsů a 5-ti druhů pacifického lososa.

Krmivo ACANA PACIFICA čerpá z těchto bohatých úlovků, je to kočičí krmivo světové úrovně, vyrobeno z pacifických lososů, platýsů a sleďů chycených ve studených vodách u Vancouver Island a dovážených do továrny DENNĚ ČERSTVÝCH, nemražených a bez konzervačních prostředků.

ACANA PACIFICA je z 65% vyrobena z ryb. Je doslova nabita vysoce chutnými rybími proteiny, které optimálně vyživují vaší kočku. Každá granule rovněž obsahuje nenasycené mastné kyseliny omega-3 (EPA, DHA) z čerstvých lososů a sleďů. Krmivo tak blahodárně přispívá k lepší imunitě, vynikajícímu stavu kůže a nádherné srsti – vnější symboly zdraví a vitality vaší kočka.

Krmivo PACIFICA obsahuje hodně proteinů, málo sacharidů a žádné obiloviny. Lépe tak odpovídá přirozené kočičí stravě. Vyznačuje se celou škálou místního ovoce a zeleniny, včetně brusinek z oblasti British Columbia, které snižují hladinu pH moči. Organická mořská zelenina vstřebává toxiny ze střev a zlepšuje metabolismus. Vybrané byliny včetně listů maliníku a květů měsíčku lékařského vyživují a posilují trávicí ústrojí.

ACANA CAT PRAIRIE FEAST

ACANA PRAIRIE FEAST doslova překypuje prémiovými živočišnými surovinami (plných 65%) včetně kuřat z volných výběhů, celých vajec z místních prérijních farem, severských jezerních síhů a candátů chycených ve volné přírodě v hlubokých severských jezerech – suroviny světové třídy, které jsou dováženy denně ČERSTVÉ, nezmražené a bez konzervačních prostředků.

ACANA PRAIRIE FEAST obsahuje hodně proteinů a málo sacharidů. Lépe tak odpovídá přírodní kočičí stravě. Krmivo se dále vyznačuje celou škálou místního ovoce a zeleniny, včetně brusinek z oblasti British Columbia, které snižují pH moči. Organická mořská zelenina vstřebává toxiny ze střev a zlepšuje metabolismus. Vybrané byliny včetně listů maliníku a květu měsíčku lékařského vyživují a posilují trávicí ústrojí.

Člen lososí rodiny a jezerní síh pocházejí ze studených severských jezer a poskytují jedinečný zdroj nenasycených mastných kyselin, včetně DHA a EPA, které příznivě působí na imunitu a vyživují kůži a srst – vnější symboly vitality vaší kočky.

ALMO NATURE

Almo Nature jsou vysoce kvalitní superprémiová holistická krmiva, která zahrnují jak sortiment suchého krmiva, tak masových konzerv. Maso používané na výrobu krmiv pochází výhradně s bio chovů zvířat, která nejsou chována v klecích. Krmivo obsahuje výhradně přírodní ingredience, které mají vysokou nutriční hodnotu, jsou dobře stravitelné a vynikají chutností. Nejsou přidávána žádná additiva, výroba je pod neustálým dohledem.

ANIMONDA
Animonda je kompletní vysoce jakostní krmivo. Garantováno bez umělých konzervančních látek, přidaných barviv a bez soji !!! Dále hlavní předností tohoto krmiva je vysoká chutnost,  je dobře přijímáno i vybíravými kočkami.
APPLAWS
Vysoce kvalitní přírodní krmivo pro psy a kočky. Je vyvinuto s veterináři, respektuje přirozenou potravu zvířat. Má vysoký obsah masa a neobsahuje žádné obiloviny. Bez chemických látek, konzervantů, barviv a dochucovadel. Díky vysokému obsahu kvalitního masa postačují zvířatům menší krmné dávky.
ARDEN GRANGE

ARDEN GRANGE je britské superprémiové hypoalergenní krmivo. Krmiva jsou snadno stravitelná a extrémně chutná, založená na kombinaci kuřecího masa a masa z lososů, a z prémiových jednodruhových masových mouček (kuřecí, jehněčí, a z treskovitých ryb). Suroviny jsou v potravinářské kvalitě. Krmiva jsou obohacena o vitamíny, minerály, omega 3 a 6 kyseliny, prebiotika, extrakty z bylin a ovoce, L-karnitin, Glukosamin, Chondroitin, dle dané receptury a formule pro cílovou skupinu. Krmivo neobsahuje sůl ani cukr.

BIOMILL

Švýcarská firma BioMill dokonale splňuje přísné požadavky na kvalitu použitých surovin i výsledného produktu - špičková kmiva pro psy a kočky. Za příkladnou kvalitu byl firmě v roce 1994 udělen certifikát ISO 9001 (certifikát systému řízení jakosti) a v roce 1997 certifikát ISO 14001 (garance ochrany životního prostředí). Zdravotní a hygienická nezávadnost jednotlivých produktů je zaručena systémem kontroly kritických bodů HACCP - BRC. Obiloviny používané při výrobě nepochází z geneticky modifikovaných kultur : GMO free. Suroviny živočišného původu splňují nároky požadované na výrobu potravin. Veškeré komponenty používané při výrobě jsou pod neustálým veterinárním dozorem. Neobsahuje konzervační látky a umělá barviva. Řada krmiv pro kočky podporuje přirozené pH moči, a udržuje tak zdravý močový trakt.

BRIT CARE
Brit vyvinul superprémiové krmivo pro kočky Brit Care Cat, které maximálně šetří organismus a poskytuje účinnou ochranu proti negativnímu působení vnějších vlivů. Pro výrobu krmiva pro kočky Brit Care Cat jsou použity výhradně hypoalergenní suroviny – kuřecí maso, losos a krocan s rýží. Výběr surovin zajišťuje vysokou snášenlivost krmiva a zamezuje výskytu alergických reakcí či potravních intolerancí. Krmiva pro kočky řady Brit Care Cat jsou doplněny o řadu funkčních komponent, které posilují imunitu, přispívají ke zdraví organismu a především pomáhají eliminovat nebezpečí vzniku vážných onemocnění.
BRIT je řada vysoce kvalitních prémiových krmiv pro kočky. Profesionálně navržené nutriční parametry krmiva a vyvážený obsah živin jsou zárukou zdraví a spokojenosti krmeného jedince.
CALIBRA
Calibra cat je superprémiová řada krmení pro kočky, která byla vyvinuta ve spolupuráci s veterináři. Krmivo je superpémiové, hypoalergenní, dieteticky pečlivě vyvážené s důrazem na kvalitní suroviny.
CHICOPEE

Přírodní krmivo prémiové kvality, bez umělých konzervačních prostředků a barviv za velice příznivé ceny. Krmivo je  konzervováno alfa tokoferolem a je vyráběno z čerstvého  masa. Výborně chutná, výrobce je kanadská firma. Více na stránkách výrobce harrisonpet.com

EAGLE PACK

Výrobcem je firma Eagle Products, Inc. která se začala zabývat výrobou krmiv, založených na jiné bázi než sojové v roce 1970.  Eagle Products byla  první společností, která se zasloužila o rozvoj kompletní řady extrudovaných komerčních krmiv pro psy a kočky vysokými kalorickými hodnotami a absencí soji. Použitím pouze nejlepších surovin a komponentů společně se správnými hodnotami vitamínů a minerálů životně důležitých pro růst a údržbu zdravé kondice bylo dosáhnuto specifických charakteristik krmiva. Krédem firmy je, že velice podstatný je zdroj ze kterého pochází bílkovina v krmivu nejen její množství. V krmivech Eagle Pack je to především maso (kuřecí, ryby a masová moučka,) a vejce. Další základní surovinou je mouka z kukuřičných klíčků, což je velice lehce stravitelný komponent, který zastává funkci přirozeného kondicioneru kůže a srsti. Dále receptury obsahují rýži, skvělý zdroj vlákniny, takéž lehce stravitelnou. Krmiva Eagle Pack jsou SuperPremiová krmiva.

EUCANUBA
FITMIN
HILL´S
K9

Krmivo pochází z Kanady - výrobce firma Nutram Pet Products. Řada K9 zahrnuje kompletní prémiová krmiva pro psy a kočky. Základem krmiva jsou prvotřídní suroviny, bez použití sóji, a jiných náhražkových látek. Krmiva jsou dobře stravitelná, a chutná. Základní surovinou je kuřecí maso. Více info na stránkách dovozce pro ČR www.candy.cz

N&D Farmina

N&D krmiva, neboli Natural & Delicious. Nové a inovativní řady krmiv pro psy a kočky. Grain Free - řada absolutně bez obilovin - krmiva jsou ze 70% tvořena prémiovými živočišnými surovinami (žádné separáty ! surovinou je kvalitní čerstvé maso) a 30% ovoce, zelenina a minerální látky. U řady  Low Grain - je použito 60% prémiových živočišných surovin, 20% ovoce, zeleniny a minerálů a 20% tradičních obilovin bez OGM. (používá se špada a oves).

Veškeré použité maso je bez antibiotik, hormonů a konzervačních látek, zpracovano čerstvě po pořážce. Krmiva obsahují léčivé byliny, lehce zpracovatelný živočišný tuk, správně vyvážený poměr vitamínů a minerálů.  Velkou výhodou je jejich chutnost.

NUTRAM

NUTRAM pro kočky je kompletní sortiment suchých krmiv pro kočky, ze kterého můžete sestavit krmnou dávku pro jakoukoliv kočku, ať podle plemene, věku, zdravotního stylu či kondice kočky. Krmiva jsou vyrobena ze surovin nejvyšší kvality s použitím poznatků holistických principů výživy. Má vybalancované pH - slouží  jako prevence onemocnění vylučovací soustavy. Základem všech krmiv je kuřecí maso v potravinářské kvalitě.

PROFILUM

 

PROFILUM™Suché krmivo Profilum™ je připraveno s využitím vědeckých poznatků a zkušeností veterinářů a odborníků na výživu z výzkumného centra WALTHAM®, které je vedoucí světovou autoritou ve výživě a péči o malá zvířata, a tudíž poskytuje řadu výrobků založenou na Speciálním Metabolickém Profilu (AMP – Advanced Metabolic Profile), který ideálně vyhovuje individuálním potřebám psů a koček. Protože obsahuje všechny živiny v požadovaném poměru, jeho konzumace může do značné míry přispět k jejich dlouhému a zdravému životu.

Celá řada výrobků krmiva Profilum™ byla připravena s ohledem na rozdílnou velikost, věk, životní styl a fyzickou kondici psů a koček. Proto tyto vysoce specializované formule zahrnují antioxidanty a složky pro zdravé klouby zvířat, tvar a velikost granulí podporují péči o zdraví zubů a celé dutiny ústní. Tyto elementy jsou nepostradatelné pro udržení dobrého fyzického stavu a omezení rizika často se vyskytujících zdravotních problémů. Není současně tajemstvím, že žádná strava či krmivo nepřináší účinky, pokud zvířatům nechutná. Díky surovinám té nejvyšší kvality, vysokému podílu živočišných bílkovin a specifické přípravě je krmivo Profilum™ mimořádně chutné. MOMENTÁLNĚ BOHUŽEL PRODUKTY PROFILUM NEJSOU K DISPOZICI, Z DŮVODŮ ZRUŠENÍ DOVOZU DO ČR.

PURINA ONE

Purina ONE je kompletní prémiové suché krmivo, které vyvinuli odborníci na výživu firmy Purina spolu s veterináři. Stojí za ním 75 let výzkumů v oblasti výživy psů a koček.Healthy Life Formula je speciální směs živin, vitamínů a antioxidantů. Vaší kočce poskytuje optimální výživu, která jí po všechny další dny a roky zajistí výbornou tělesnou kondici.  Vaše kočka bude mít nejen potěšení z chutného krmiva, ale také z dlouhého a zdravého života! Purina ONE Healthy Life Formula je 100% kompletní a vyvážená dieta, poskytující kočce všechny nezbytné živiny důležité pro její zdraví v optimálním - nikoli minimálním - množství.Speciální směs vitamínů a antioxidantů v Purina ONE Healthy Life Formula přispívá k dlouhodobému zlepšení zdraví, posiluje imunitní systém a pomáhá zpomalovat známky stárnutí.

PURINA PROPLAN

Řada krmiv Purina ProPlan Cat celkově chrání kočku tím, že podporuje zdravou kůži a srst, imunitní systém, trávení i vylučování. ProPlan poskytuje kočkám kompletní vyváženou stravu. Široký výběr krmiv je určen pro kočky různého věku i aktivity. Hlavní složkou krmiv je drůbeží, krůtí, kachní maso, nebo maso z lososa. Rýže je hlavním zdrojem uhlohydrátů. ProPlan klade velký důraz na chutnost krmiv. Krmiva neobsahují umělá barviva a jsou konzervována přírodním vitamínem E. Všechna krmiva jsou "Stone neutral" - tj. podporují zdravé pH moči (6,3-6,6pH) ,čím je předcházeno tvorbě močových kamenů. Stránky výrobce www.proplan.cz

 

 

ROYAL CANIN

Krédem firmy Royal Canin je více jak 30 let znalost a respektování opravdových nutričních požadavků a vyjímečných vlastností koček i psů. Odborné znalosti jsou posilovány vlastními vědeckými pozorováními, stejně tak jako zkušenostmi chovatelů a veterinárních odborníků na výživu, se kterými firma spolupracuje. Řady krmiv jsou sestaveny podle specifij jako je věk, způsob života, citlivost a plemeno. Základní rozdělení dle  následujicí - GROWT - růžová řada pro koťata, INDOOR -  modrá řada pro kočky žijící v bytě, IN&OUTDOOR - zelená řada pro kočky žijící v bytě i venku a SPECIAL  fialová řada - pro konkrétní plemena, či zdravotní problémy (zuby, kožní citlivost atd.)   Všechny výrobky přispívají k prevenci tvorby močových kamenů kontrolou přesné kyselosti moče. Více u konkrétních kategoriích a u jednotlivých krmiv. Stránky výrobce www.royalcanin.cz

TRAINER FELINE

Trainer Feline je krmivo superprémiové kvality původem z Itálie. Základní složkou krmiva jsou čerstvé suroviny špičkové kvality, které zaručují výborné nutriční vlastnosti, chutnost a stravitelnost. Složení receptur pomáhá předcházet působení volných radikálů, a zdravotním problémům jako je onemocnění ledvin, trichobezoáry, alergie, potravní nesnášenlivost, kožní problémy a další.  Čerstvé maso z kuřat a krůt v recepturách představuje 20 - 25% všech ingrediencí, u některých formulí až 30%.

 

 

 

 

Pokračujte výběrem kliknutím na příslišného výrobce.(c) 2006 24tlapek - všechna práva vyhrazena   chovatelské potřeby - krmiva pro psy - krmiva pro kočky   Webdesign ABweb.cz