Vyhledávání zboží:
CHOVATELSKÉ POTŘEBY
Jméno: registrace  

Heslo: ztracené heslo 
              


- Jak objednat?
- Obchodní podmínky
- Nákupní košík

Obchodní podmínky

ROZVOZY

Brandýsek, Cvrčovice, Stehelčeves, Horoměřice - rozvoz zdarma

Kladno, Praha, Buštěhrad, Slaný, a okolí rozvoz zdarma při nákupu nad 1000,- Kč

Ostatní trasy do vzdálenosti 30 km za příplatek 80,- Kč nebo dle aktuální dohody.

Doba rozvozu - večer, o víkendu, nebo dle konkrétní dohody


OSTATNÍ ZPŮSOBY DODÁNÍ
Zboží je také možno zaslat na Vaši adresu na dobírku. V tomto případě bude k zásilce připočítáno poštovné a dobírkovné dle aktuální ceníku České pošty. Při platbě bezhotovostně předem na účet dobírkovné neplatíte.

 

Při překročení váhy 30kg Vás kontaktujeme a sjednáme bližší podmínky dodání. (do váhy zásilky se započítává i obal)

Aktuální ceny balíků jsou totožné s ceníkem České pošty. www.cpost.cz

 

 V ojedinělých  případech si zboží můžete vyzvednout  přímo v našem skladu (stálá prodejna zatím není), na adrese našeho sídla. Předchozí vzájemná domluva je v tomto případě nutná !!

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Od 1.3. 2017 lze platit pouze bezhotovostně  bezhotovostně předem na číslo účtu 253433234/0300  (u objednávky zaškrtněte druh platby převod a objednávku odešlete, budeme Vás kontaktovat a sdělíme Vám údaje pro platbu, zboží je expedováno ihned po obdržení platby, akceptujeme i potvrzení z elektronického bankovnictví)


SLEVA NÁKUPY HODNÝCH LIDIČEK PRO ÚTULEK
Pokud při Vašem nákupu zároveň uskutečníte i nákup pro útulek v min. hodnotě 800,- Kč získáváte na Váš současný osobní nákup slevu 7% současně s útulkem. Pokud uskutečníte nákup pro útulek v hodnotě menší - sleva se vztahuje pouze na zboží určené pro Vámi vybraný útulek. Při objednávce napište do "Doplňujících informací" u objednávky adresu útulku kam chcete zboží dodat.

Pro veškeré nákupy pro útulky poskytujeme slevu 7%. Pokud je objednávka pro útulek vyšší 1000,- Kč  zboží do útulku zdarma doručíme - platí pro Prahu, Kladno a okolí, a dále pro Azyl Lucky Černiv - Litoměřicko. V případě menších objednávek bude zboží doručeno také zdarma, ale bude s doručením posečkáno než se nahromadí větší objem zboží. Do ostatních útulků bude zboží doručeno prostřednictvím České pošty formou obchodního balíku + k částce bude připočteno poštovné ve výši 60,- Kč. (maximální váha balíku je 30kg). Případný doplatek poštovného uhradí našich 24tlapek. Při nákupu pro útulek vyžadujeme platbu předem na číslo účtu 253433234/0300


PŘÍMÉ OBJEDNÁVKY ÚTULKŮ
Pro všechny útulky platí pro všechny nákupy sleva 7% a dále stejné podmínky rozvozu a dodání uvedené výše (viz.  Nákupy hodných lidiček). Všechny útulky si mohou také zboží po předchozí domluvě vyzvednout na adrese našeho sídla. V tomto případě se jejich sleva zvyšuje na 10%.

Osobní údaje - prohlášení:
Veškerá osobní data uváděna s objednávkou (vyplněna v registraci zákazníka či dopsány při zaslání objednávky) složí pouze pro účely doručení Vámi vybraného zboží ! Veškerá osobní data jsou chráněna proti zneužití a zásadně nebudou sdělována třetím osobám.
V případě přání může být registrace i zcela zrušena.


Vrácení zboží:
Při splnění podmínek stanovených zákonem č. 367/2000 Sb., Občanský zákoník, má nakupující právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí plnění. Neporušené a neponičené zboží zašlete spolu s průvodním dopisem a fakturou doporučeně na adresu dodavatele. Nezapomeňte uvést číslo účtu, na které Vám bude vrácena částka za navracené zboží. (případně adresu pro účel převodu částky pomocí složenky). Poštovné se nevrací !

(c) 2006 24tlapek - všechna práva vyhrazena   chovatelské potřeby - krmiva pro psy - krmiva pro kočky   Webdesign ABweb.cz